| < Lipiec 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Zakładki:
Www.alegro.pl
Www.facebook.pl
Www.fotka.pl
Www.girlsgogames.pl
Www.gry.pl
Www.mojulubionypupilek.pl
Www.morusek.pl
Www.nasza-klasa.pl
Www.o2.pl
Www.onet.pl
Www.pandanda.pl
Www.panfu.pl
Www.wp.pl
Www.wrzuta.pl
Www.youtube.pl
czwartek, 23 czerwca 2011
Wakacje...

Choć to nic związanego ze zwierzętami, ale są:

 

                   WAKACJE!

 

Dla dzieciaków to chyba najszczęśliwszy dznień w roku, i się nie dziwie! Koniec szkoły, zmartwień, nauki! OSTATNI DZWONEK! Ahh...  

WAKACJE RZĄDZĄ! Prawda?

 


Tagi: WAKACJE!
22:28, miluna511 , wakacje
Link Komentarze (2) »
wtorek, 21 czerwca 2011
Roztrzygnięcie konkursu:

Cześć! Już 15 miało być roztrzygnięcie konkursu o maskotce bloga, lecz chciałam dać wam troszkę więcej czasu. Zrobię to dziś: Co do roztrzygnięcia wygrały 2 osoby, ponieważ napisały prawie to samo:

1 miejsce: Karolina

2 miejsce: Ewa

Miały rację, że maskotką jest snoopy i pilnuje aby dzieci odwiedzały ta stronkę. 

Te osoby proszę w najbliższym czasie o zgłoszenie się na portalu nk. Tam podam jaka jest nagroda. To więc GRATULACJE! 

poniedziałek, 20 czerwca 2011
Obrazki:

A tutaj kolejne ruszające obrazki które możecie sobie ściągnąć: 

Tygrys:

Ptaszki:

Kotki:

Krówka:

I to koniec...

wtorek, 14 czerwca 2011
Hodowla chomików syryjskich-film.

Dla hodowcy chomików syryjskich przyda się ten film.

14:58, miluna511 , chomik
Link Dodaj komentarz »
piątek, 10 czerwca 2011
KONKURS!!!

Uwaga, uwaga! Konkurs!!! Ten konkurs polega na: znalezieniu w poprzednich wpisach informacji o maskotce bloga mój.ulubiony.pupilek.pl! Kim jest ta maskotka, znajdziesz to! Osoby, które będą wiedziały niech napiszą w komentarzu kto to taki. A ten kto dobrze odpowie dostanie tajemniczą nagrodę. Więc myślcie. Konkurs trwa do 15 czerwca. 


Tagi: KONKURS!
22:59, miluna511 , zagadki
Link Komentarze (2) »
czwartek, 09 czerwca 2011
Ptaszek leżący na ulicy... :(

Jest wiosna, zbliża się lato. To sezon na ptaki. Teraz coraz częściej będziemy świadkami widoków leżących ptaszków na ulicy. Gdy mocno wieje wiatr młode podczas nieobecności matki wypadają ze swoich gniazd. Co zrobić gdy jesteś świadkiem takiej sytuacji? Proste, zgłosić dorosłemu lub inaczej: Gdy dorosły nie zareaguje, zadzwonić na "Straż miejską" , która zabierze ptaszka w bezpieczne miejsce, bynajmniej włoży spowrotem do gniazda. Ale jak masz blisko do schroniska lub innego ośrodka, włóż ptaka do kartonu i tam zanieś. Lecz nigdy go nie dotykaj! Chyba nie chcesz,by matka go porzuciła?14:22, miluna511 , ptaki
Link Komentarze (1) »
środa, 08 czerwca 2011
Polskie BADYLARKI.

Po raz pierwszy dodam wpis o BADYLARCE, która także zamieszkuje polskie tereny. Badylarkę trudno znaleźć, lecz jest to możliwe. Zazwyczaj znajduje się nią w rezerwatach lub zalesionych terenach (przeważnie przesiaduje  na drzewach i w trawach).  Jest to ssak z rodziny myszowatych. Posiada charakterystyczne ubarwienie- żółtawe dochodzące do rudego, zawsze brzuch ma jaśniejszy. Buduje gniazda na wysokości od 20-100 cm nad ziemią. Jest aktywna w dzień i noc.  Żywi się trawą, różnymi ziołami, jagodami, drobnymi owadami, ziarnami i pokarmem z tej półki. W nielicznych domach służy jako zwierzę domowe. 

A powyżej przedstawiono młodą badylarkę wśród trawy.

niedziela, 05 czerwca 2011
Świnki morskie.

Świnka morska to bardzo sympatyczne zwierzątko domowe.  Świnki morskie żyją do ok. 8 lat. Dlatego przed jej zakupem powinniśmy się upewnić czy chcemy opiekować się nią przez tak długi czas.  Ale też dla niektórych nie ma co się zastanawiać, bo świnka to komunikatywne i inteligentne zwierzę.  Ponadto jeśli będziemy się nią opiekować obdarzy nas dobrym humorem i samopoczuciem, a także okaże nam swoje przywiązanie i radość wydając charakterystyczne pomruki. 


sobota, 04 czerwca 2011
Maltańczyki:

Maltańczyki to żywe, inteligentne i czułe pieski. Ta rasa psów która nie szczeka bez potrzeby, tylko jak coś się dzieje. Wymagają dużo pielęgnacji, takiej jak: wyczesywanie, strzyżenie włosów, czyszczenie oczów i mordki. Oraz każdy powinien wiedzieć, że maltańczyki to drogie psy.  ;)

 


23:17, miluna511 , psy
Link Dodaj komentarz »
Koszatniczki.

Koszatniczka- Gatunek gryzonia z rodziny koszatniczkowatych. Podobna jest do chomika, szczura, myszki lecz jest od nich o wiele, wiele zwinniejsza i szybsza. Zwierzę to wkłada w swoje życie dużo ruchu. Trochę trudno taką koszatkę oswojić, ale jest to możliwe. Jedzą suche siano, liśćmi drzew: brzozy, gruszy, grabu, jabłoni, lipy, leszczyny i innymi listeczkami polskich drzew. Koszatniczki żyją i w hodowli i na wolności, zazwyczaj w Chile. 

Niestety na zdjęciu nie widać, ale koszatniczki mają ogon.

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 16